Gurgaon, Gurugram, Haryana
GST No. 06AAEPC7660C1Z5
Call 08047646903 84% Response Rate
Send Enquiry
| Application Type | Hospital |
| Type Of Wheelchairs | Manual |
| Folding Type | Folding |
| Propulsion Type | Attendant |
| Wheelchair Weight | 13 kg |
| Seat Width | 18 inch |
| Weight Capacity | 100 kg |
| Seat Height | 18 inch |
| Max Speed | 4 km/h |
View Complete details
| Application Type | Hospital |
| Type Of Wheelchairs | Manual |
| Folding Type | Folding |
| Wheelchair Weight | 13 kg |
| Seat Width | 18 inch |
| Weight Capacity | 100 kg |
| Seat Height | 18 inch |
| Max Speed | 4 km/h |
View Complete details
View Complete details
View Complete details
View Complete details